گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
شعبه یک
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
تگ لاین: شعبه یک
خدمات: درمان دانش آموزان دچار اختلالات یادگیری، ضعف در ریاضی، اختلالات حنجره و صدا، ضعف در نوشتن، ضعف در خواندن، تست هوش، بازی درمانی، جلسات افزایش توجه و رفتار درمانی، درمان اختلالات گفتار مربوط به کودکان، عکس از حنجره، اختلالات گفتار مربوط به بزرگسالان، تاخیر در شروع گفتار، مشکلات تلفظ، مشاوره در استرس و اضطراب، عکس برداری از حنجره، مشاوره و روانشناسی، درمان کودکان بیش فعال و دچار نقص توجه
مدیریت:دکتر ناصر زارعی شمس آبادی(آسیب شناس گفتار و زبان)
آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، قبل از زمزم، کوچه مسجدالرضا، (35)، ساختمان 99، طبقه B
شماره تلفن پذیرش: 03136633123
شماره تماس پذیرش: 09130795736
شبکه‌های اجتماعی: وب‌گاه، اینستاگرام، تلگرام،
اشتراک‌گذاری نمایه
این نقشه، نشانی گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت متخصص شعبه یک در شهر اصفهان است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
نشانی گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
ساعت کاری گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
« هفته گذشته
هفته آینده »
دریافت نوبت دیدار
نوشتن دیدگاه شما
فرستادن پیام
قبل از مراجعه با شماره گفته‌شده، زنگ بزنید.
در راستای اطلاع از کارنامه، نوبت گرفتن از، ساعت کاری، هزینه ویزیت گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت با تلفن‌های گفته‌شده، زنگ بزنید.
در این صفحه، توانایی آشنایی با پیج اینستاگرام، آدرس کانال تلگرام، شماره تلفن مطب، رزومه و بیوگرافی پزشک، برنامه حضور پزشک، نوبت‌گیری اینترنتی، آدرس مطب و دیگر راه‌های ارتباط با گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت را دارید.
ناحیه‌ها
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت (چهارباغ بالا) گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت (دروازه شیراز) گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت (شیخ صدوق)
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در دیگر وب‌سایت‌ها
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در دکترفارسی گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در دیجی درمان گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در کلیک دکتر
موتور جست‌وجوی خوب دکتر همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger