کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی
کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی
تگ لاین:
خدمات: اختلالات گفتاری بعد از سکته مغزی، شکاف کام و لب، درمان لکنت، اختلالات صوت، کم شنوایی، مشکلات توجه و تمرکز، آفازی، اتیسم، بیش فعالی، کاردرمانی جسمی، مشکلات تولید گفتار، کاردرمانی ذهنی
آدرس: تهران، پاسداران، بوستان دوم
پیوندها:
فرستادن به دوستان
این نقشه، نشانی کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی متخصص  در شهر تهران است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
نشانی کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی
ساعت کاری کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی
« هفته گذشته
هفته آینده »
درخواست نوبت دیدار
نوشتن تجربه شما
ثبت کامنت
به منظور با خبر شدن از هزینه ویزیت، نوبت گرفتن از، ساعت کاری، بیوگرافی کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی با شماره‌های گفته‌شده، زنگ بزنید.
در این برگه، توانایی دیدن آدرس مطب، شماره تلفن مطب، آدرس کانال تلگرام، روزهای کاری دکتر، نوبت‌گیری اینترنتی، پروفایل اینستاگرام، رزومه و بیوگرافی دکتر و دیگر کانال‌های تماس با کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی را دارید.
قبل از مراجعه حضوری با تلفن گفته‌شده، هماهنگی کنید.
مطب‌ها و مرکزهای شاخص
گفتاردرمانی، کاردرمانی، روانشناسی صدیقه حسینی گفتاردرمانی و کاردرمانی امید شرق( تهران نو ) گفتاردرمانی و کاردرمانی امید شرق( حکیمیه ) گفتاردرمانی و کاردرمانی چاوان توانبخشی خازنی گفتاردرمانی و کاردرمانی امید شرق( نارمک )
مطب‌ها و مرکزهای توصیه شده
دکتر ندا بهرامی دکتر محمد قیصری دکتر ریحانه سرتاج دکتر علی عطاالهی فاطمه حسینی دکتر مهرداد شفیعیان
کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی در اینترنت
کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی در دکتر ماهر کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی در پجشگی کاردرمانی و گفتاردرمانی حامی در دیجی دکتر
موتور جست‌وجوی خوب دکتر همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger